KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15448190
nr 1544 8190
Oljemålningar
3 st, Gabriele Golinelli, frukter. Signerade, Olja på duk, oramade, 30x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:12:14
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr